

Łukasz Kościelski

Trening indywidualny
Najlepszy trening dwugodzinny nie zrobi z nikogo piłkarza. Kiedyś człowiek spędzał na boisku po kilka godzin, grając blok na blok, klasa na klasę, po dwóch na ławki, drzewa, kamienie. Nie było boisk, ale nie było też komputerów, internetu, alternatywnych form spędzania wolnego czasu jak dzisiaj. Dlatego najlepszą formą uzupełnienia treningu klubowego jest trening ukierunkowany pod formację, pozycję, indywidualne predyspozycje danego zawodnika. Ci, którzy to rozumieją bardzo chętnie w siebie inwestują przyjeżdzając do mnie z różnych stron Polski, niejednokrotnie z młodzieżowych grup Ekstraklasy czy I ligi.

Trening techniczny
mający na celu poprawę techniki użytkowej zawodnika.

Trening motoryczny
kształtujący i poprawiający takie cechy jak koordynacja ruchowa, wytrzymałość, szybkość, wytrzymałość szybkościowa. Prowadzimy regularnie testy, żeby monitorować rozwój zawodnika.

Trening pozycyjny
Do pewnego momentu trening pozycyjny mieli tylko bramkarze. Dzisiaj na każdej pozycji pewne zagrania, zachowania są powtarzalne i konieczne, dlatego ćwiczenia dobieramy pod zadania na boisku.

Trening mentalny
Najważniejsza część treningu indywidualnego - kształtowanie świadomości. Jak pracować, co jeść, jak się regenerować, jak podchodzić do obowiązków, jak radzić sobie z niepowodzeniami, jak trwać w pogoni za marzeniami.

Trening formacyjny
Propozycja skierowana do klubów, w których poszczególne formacje mają problem ze współpracą.